Nabídka pracovních míst

V případě zájmu o některé z volných míst prosím využijte kontakty.

>>> Traktorista - údržbář | aktuálně nabízíme 1 volné pracovní místo

Náplň práce: obsluha traktoru (rozvoz sena a nádrží na vodu po pastvinách, sečení luk atd.), údržba faremního areálu (např. opravy boxů pro zvířata, údržba strojů), sezónní práce - např. příprava dřeva na topení.

Nabízíme: stravu, ubytování na farmě, přátelský kolektiv, možnost jízdy na koni.
Požadujeme: spolehlivost, manuální zručnost, řidičský průkaz sk B. nutný, řidičský průkaz sk. C/T výhodou.

>>> Kolega / kolegyně ke zvířátkům | aktuálně nabízíme 1 volné pracovní místo

Náplň práce: krmení, úklid boxů, strojní dojení koz a 3 krav (jednoduchá činnost, vše naučíme).

Pracovní doba dohodou.
Přátelský kolektiv, možnost stravy, jízdy na koni,.
Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, ne krátkodobou brigádu.