Nabídka pracovních míst

V případě zájmu o některé z volných míst prosím využijte kontakty.

>>> Kuchař nebo pomocník v kuchyni | aktuálně nabízíme 1 volné pracovní místo !

Přijmeme samostatného kuchaře do naší restaurace na Ranči, případně pomocníka s ambicemi postupně se naučit samostatně připravovat jídla z naší nabídky. Směny i mzda dle dohody.
Hlavním zaměřením restaurace je minutková kuchyně, v létě venkovní gril.
Kuchyň je po celkové rekonstrukci.

>>> Číšník - servírka | aktuálně nabízíme 1 volné pracovní místo !

Do naší restaurace na Ranči přijmeme na pozici číšník  / servírka komunikativního člověka.

Nabízíme: rodinné prostředí, mzdu dle domluvy.
Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B.

>>> Dojič/ka - sýrař/ka | aktuálně žádná volná místa na této pozici

Náplň práce: strojní dojení koz a krav, výpomoc ve faremní sýrárně (obsluha pasterizačních kotlů, balení výrobků).

Nabízíme: ubytování, stravu, mzdu dle domluvy, rodinné prostředí, ustájení pro vaše koně či jiné hospodářské zvíře.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B., nástup ihned, nekuřák (nebo elektronická cigareta).

Zkušenosti jsou vítané, ale ne nutné, práce není složitá, vše vás naučíme. Rozhoduje motivace a kladný vztah ke zvířatům. Rádi bychom navázali dlouhodobější spolupráci.

Bohužel nejsme schopni ubytovat děti nebo pejsky.