Nabídka pracovních míst

V případě zájmu o některé z volných míst prosím využijte kontakty.

>>> Kuchař nebo pomocník v kuchyni | aktuálně nabízíme 1 - 2 volná pracovní místa !

Přijmeme samostatného kuchaře do naší restaurace na Ranči, případně pomocníka s ambicemi postupně se naučit samostatně připravovat jídla z naší nabídky. Směny i mzda dle dohody.
Hlavním zaměřením restaurace je minutková kuchyně, v létě venkovní gril.
Kuchyň je po celkové rekonstrukci.

>>> Číšník - servírka | aktuálně nabízíme 1 - 2 volná pracovní místa !

Do naší restaurace na Ranči přijmeme na pozici číšník  / servírka komunikativního člověka.

Nabízíme: rodinné prostředí, mzdu dle domluvy.
Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B.

>>> Ošetřovatel/ka zvířat |  aktuálně nabízíme 1 - 2 volná pracovní místa !

Náplň práce: krmení hospodářských zvířat, strojní dojení koz a krav (jednoduchá činnost, vše vás naučíme), vedení dětského kroužku. Případně vyjížďky na koni, ale není podmínkou. Zkušenosti nejsou nutné, rozhodující je kladný vztah ke zvířatům a dětem.
Pracovní doba: 6:00 - 8:00 dojení, 8:00 - 9:00 krmení.
16:00 - 18:00 dětský chovatelský kroužek (pouze v určité dny), 18:00 - 20:00 dojení.
Nabízíme: možnost mít u sebe při práci dítě, mzdu dle domluvy, rodinné prostředí, ustájení pro vaše koně či jiné hospodářské zvíře.
Zkušenosti jsou vítané, ale ne nutné, práce není složitá, vše vás naučíme. Rozhoduje motivace a kladný vztah ke zvířatům a k dětem. Rádi bychom navázali dlouhodobější spolupráci.