Dětský FARMÁŘSKÝ KROUŽEK na Ranči Bělečko

Přijďte mezi naše zvířátka a zažijte s nimi neopakovatelné momenty!

Co vás čeká:
krmení zvířátek, péče o jejich srst, pomoc při úklidu kotců, zábava se psy, kočkami a mláďátky, projížďka na koni či na poníkovi. Naučíte se o zvířátka pečovat, dozvíte se něco o jejich životě, stravě, potřebách a také užitku pro člověka.  

Mají rohy a bradku pouze kozlové nebo i kozy ? Kdy začínají kravičky dojit mléko ? Může se z každého slepičího vajíčka vyklubat kuře ? Jsou prasata čistotná ? Jak se vyrábí sýr ?
Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších informací a poznatků se můžete dozvědět v průběhu kroužku, všechno uvidíte a zažijete na vlastní oči.
Aktuálně na Ranči uvidíte koně, krávy, kozy, lamu, prasátka, psy, kočky, slepice a kachny.

Doporučený věk: 7 - 15 let.
Termín: 4. dubna - 22. června 2018, STŘEDA  16:00 -18:00.
(Pokud vám uvedené dny v týdnu nevyhovují, nezávazně nám napište, které dny jsou pro vás přijatelné. V případě dostatečného počtu zájemců termíny přizpůsobíme.)
Dopravu dětí do Bělečka a zpět do HK je po domluvě s rodiči možno zajistit spolujízdou (viz přihláška, kde se budeme ptát, zda budou rodiče mít v autě volné místo a budou ochotní jej poskytnout dalším dětem z kroužku).
S sebou: holinky, starší oblečení, které snese ušpinění.
Cena: 2.490 Kč

Dotazy rádi zodpovíme na tel. 732 511 216, o přihlášky se hlaste na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se!